Blog

SEMINÁŘE s ARCHITEKTEM

Chcete změnit interiér Vašeho bytu?  Pomůžeme Vám ho vytvořit dle Vašich představ, přání a možností.
 
Chcete stavět rodinný dům? Náš seminář Vám pomůže orientovat se v problematice výstavby a najít nejvhodnější řešení Vašeho rodinného domu.


Posláním našich seminářů je seznámit Vás s pravidly navrhování interiérů, zmíníme se o současných interiérových trendech. Dozvíte se jak uspořádat optimálně Váš obývací pokoj a jaké je ideální řešení kuchyně z hlediska uspořádání jednotlivých pracovních, odkládacích a úložných ploch. Budeme diskutovat o volbě materiálů, barev a jejich vlivu na naše vnímání. Ukážeme Vám nejčastější chyby v řešení interiérů.
 
Interiér bytu je naším nejbližším společníkem, měl by být příjemný, útulný, měli bychom se v něm cítit dobře.

Návrh rodinného domu se řadí do kategorie náročných architektonických úkolů. Posláním našich seminářů je zvýšit celkovou informovanost investora v dané problematice, proč je potřebná dobrá spolupráce investora, architekta a stavitele, který stavbu realizuje. Investor má rozhodující úlohu. Určuje místo stavby a velikost domu, stanovuje požadavky a nároky na vnitřní dispozici domu, tj. druhy a velikosti jednotlivých místností, určuje materiály, z kterých bude dům postaven, stanovuje finanční limit stavby. Jeho úkolem je také zabezpečit všechny vstupní podklady (zaměření staveniště, průzkumy).

Pokud investor některý ze „svých úkolů“ opomene, zjistí až v průběhu projekčních prací nebo v průběhu  stavby, že skutečnost neodpovídá jeho představám a projekt vlastně jeho požadavky nesplňuje, i když se mu zamlouval a schválil jej k realizaci. Jedinou cestou je pak projekt přepracovat. Vždy se dá najít nové, lepší řešení – stojí to ale víc času a také peněz.
 
Naše semináře Vám pomohou stát se OSVÍCENÝM  INVESTOREM.

Více informací včetně termínů najdete na našich webových stránkách.