BUNGALOV 4+1 _ IVETAVelikost domu: 4+1
Koupelny: 1
Garáž/garážové stání: KRYTÉ PARKOVACÍ STÁNÍ
Užitná plocha: 106,8 m2
Zastavěná plocha: 127 m2
Obestavěný prostor: 535 m3
Cena projektu: 32.500 Kč

Bungalov 4+1 pro čtyřčlennou rodinu. Příklad řešení domu s vhodnou orientací pozemku - přístup na pozemek a do domu je ze severní strany.  Vnitřní uspořádání domu umožňuje dobré oslunění všech obytných místností. Obývací pokoj je orientován na západ, ložnice dětí i rodičů na jih, kuchyň a koupelna na východ. 
Dispozice domu je rozdělena na denní a privátní zónu. Denní zónu tvoří jeden velký otevřený prostor s obývacím pokojem a jídelním koutem. Kuchyň je oddělná posuvnými dveřmi. Krb a televize jsou umístěny v optimálních polohách interiéru pokoje, tak že se navzájem neruší (viz. BLOG: TELEVIZE & KRB). Na obývací pokoj navazuje pracovna, která slouží jako ložnice pro hosty.
Privátní zónu tvoří ložnice dětí, ložnice rodičů a koupelna s vanou a záchodem. Pračka je umístěna v koupelně. Technické zázemí je řešené v samostané místnosti v blízkosti vstupu do domu. Vytápění domu je pomocí tepelného čerpadla.
Před obývacím pokojem je umístěna polokrytá terasa, orientovaná na osluněnou stranu do zahrady. Před vstupem je řešeno kryté parkovací stání pro osobní automobil. 

Soubory ke stažení
BUNGALOV-4-1-IVETA.pdf
Klikněte na ikonu pro otevření přílohy
BUNGALOV-4-1-IVETA.pdf


Máte dotaz?
 Security code