RD 5+1 _ KLÁRAVelikost domu: 5+1
Koupelny: 1
Garáž/garážové stání: 1 + KRYTÉ PARKOVACÍ STÁNÍ
Užitná plocha: 193,8 m2
Zastavěná plocha: 158 m2
Obestavěný prostor: 1059 m3
Cena projektu: 37.500 Kč

Velkorysý dvoupodlažní rodinný dům 5+1 pro šestičlennou rodinu. Příklad řešení domu s optimální orientací a velikostí pozemku. Přístup na pozemek a do domu je ze severovýchodní strany.
Architektonické pojetí je moderní, s použitím plochých střech a minimalistických architektonických prvků. Dům je řešen jako jeden kvádr s přistavěnou garáží. 
Vstupní část tvoří kryté závětří a zádveří s dveřmi do garáže. Obytná denní část domu je navržena jako jeden prostor, rozdělený na vstupní halu se schodištěm, obytný pokoj, jídelní a kuchyňský kout. Strop nad jídelnou je otevřen do patra. Z kuchyně je přístupná úzká chodba pro hospodářské zázemí domu (šatna, technická místnost, záchod a komora). Vstup do spíže je přímo z kuchyně. Vedle obývacího pokoje je navržena pracovna se vstupem z haly. Z kuchyňského koutu je volný průhled přes jídelnu do obývacího prostoru. 
V patře jsou umístěny dvě ložnice dětí a ložnice rodičů s vlastní šatnou. Koupelna se záchodem je společná. Na konci chodby je galerie s průhledem dolů do jídelního koutu.
Řešení dispozice nabízí optimální oslunění obytných místností - obývací pokoj a ložnice dětí jsou prosluněny převážnou část dne, ložnice rodičů je osluněna méně.

Soubory ke stažení
RD-5-1-KLARA.pdf
Klikněte na ikonu pro otevření přílohy
RD-5-1-KLARA.pdf


Máte dotaz?
 Security code