RD 7+1 _ NELAVelikost domu: 7+1
Koupelny: 3
Garáž/garážové stání: 2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 207 m2
Obestavěný prostor: 1240 m3
Cena projektu: 43.500 Kč

Velkorysý dvoupodlažní rodinný dům 7+1 pro šestičlennou rodinu. Příklad řešení domu s optimální velikostí pozemku. Přístup na pozemek a do domu je z jižní strany. 
Architektonické pojetí je moderní, s použitím plochých střech a minimalistických architektoických prvků. Dům je řešen jako jeden kvádr s přistavěnou garáží pro dvě stání. Vstupní část tvoří kryté závětří a zádveří s dveřmi do garáže. Obytná denní část domu je navržena jako jeden prostor, rozdělený na obytný pokoj, jídelní kout se schodištěm a kuchyňský kout. Strop nad jídelním koutem je otevřen do patra. Chodba umožňuje přístup do hospodářského zázemí domu (šatna, umývárna, záchod). Část obývacího pokoje tvoří pracovna, oddělená nábytkovou stěnou. Z kuchyňského koutu je volný průhled do obývacího prostoru. 
V patře jsou umístěny dvě ložnice dětí, ložnice rodičů. Koupelna a umývárna s vlastními šatnami jsou oddělené pro rodiče a pro děti. Všechno sanitární zařízení v obou podlažích je sdruženo do jednoho prostoru s návazností na technickou místnost umístěnou vedle garáže. Na konci chodby je galerie s průhledem dolů do jídelního koutu. 
Řešení dispozice nabízí optimální oslunění obytných místností - obývací pokoj a ložnice dětí jsou prosluněny převážnou část dne, ložnice rodičů je osluněna méně.

Soubory ke stažení
RD-7-1-NELA.pdf
Klikněte na ikonu pro otevření přílohy
RD-7-1-NELA.pdf


Máte dotaz?
 Security code